Totalizator Sportowy to nie tylko Lotto.

lip 5, 2017 przez

Totalizator Sportowy to nie tylko Lotto.

Gry liczbowe w Polsce cieszą się dużym powodzeniem. Szeroko prowadzone raporty mówią, że gra w nie co drugi dorosły Polak. Pomimo, iż statystyczne prawdopodobieństwo wylosowania szóstki wynosi 1:13 983 816, nie zniechęca to żądnych przygód śmiałków. Nie można zapominać że ta gra ma dostarczyć przede wszystkim dobrej rozrywki, co też jest swego rodzaju motorem napędowym.
Jednak duże pieniądze zgarniemy nie tylko poprzez zakupienie zakładów dużego lotka. Totalizator sportowy proponuje jeszcze kilka innych usług, dzięki którym przy odrobinie szczęścia można się z dnia na dzień wzbogacić i poprawić swój status materialny. Mamy do wyboru Multi Multi, Keno, Ekstra Pensja, EuroJackpot, czy nawet zdrapki.

 

Ciekawą alternatywą dla dużego lotka jest gra multi multi, ponieważ to my decydujemy o tym ile liczb wybierzemy i o jaką kwotę zagramy. A dodatkowy bonus w multi multi, który przysługuje za trafienie 10 z 10 liczb uatrakcyjnia i podnosi wartość tej gry. Ponadto losowania odbywają się dwa razy dziennie. Pierwsze o godzinie 14. 00 a drugie o 21. 40, więc mamy jeszcze więcej szans na wygraną.